Categories
Blog

Przebudzenie teraz!

W ostatnim czasie tak często słyszymy o przebudzeniu. Słyszymy, że ludzkość się budzi. Wchodzimy w nowy wymiar rzeczywistości. Nastaje nowa era. Ale czym jest owo przebudzenie w skali jednostki?  Zapewne zadawałaś, zadawałeś już sobie to pytania: czy ja także się budzę? I co dokładnie to dla mnie oznacza?  

Będąc tu dzisiaj dokonałaś, dokonałeś ogromnego kroku na drodze ku przebudzeniu świadomości. Przebudzeniu na prawdę. Prawdę o tym kim jesteś. Prawdę o samym sobie, a także prawdę o otaczającym cię świecie. A za tą właśnie prawdą podąża zrozumienie tego, że świat na zewnątrz jest wyłącznie odbiciem twojego wnętrza. Że to, jak postrzegasz siebie, otaczających cię ludzi i wszystkie wydarzenia, to twoja własna wizja rzeczywistości – twoja interpretacja,  odbicie twoich myśli i podświadomych przekonań, twoich często stłumionych i nieuświadomionych uczuć.

Przebudzenie, to także  zrozumienie, że moc kreacji rzeczywistości leży w nas. Że to my i tylko my decydujemy o naszym życiu, nie obwiniając innych ani samych siebie za ewentualne trudności. Postrzegając te trudności jako wynik naszych wcześniejszych decyzji i działań i jako okazję do dalszego rozwoju i pracy nad samym sobą.

Przebudzenie jest zatem wzięciem odpowiedzialności za nas samych, za nasze życie. Na drodze do pełnego przebudzenia krystalizują się dwa kierunki działania, które wydają się być kluczowymi dla naszego procesu. Pierwszy kierunek zorientowany jest wstecz, do naszej przeszłości; ten drugi w przód, ku przyszłości. Pamiętając, że nasza moc sprawcza leży w Tu i Teraz.

Wybierz swoją walutę
PLN Polish złoty
EUR Euro