“Kiedy zmienia się rytm wybijany przez bębny, kroki tańca muszą się dopasować.”

Powiedzenie afrykańskiego plemienia Kisii

Życie w ekstremalnych czasach sprawia, że poziom stresu, jaki możemy odczuwać na co dzień, bywa wyjątkowo wysoki.

Żeby móc pracować wydajnie i kreatywnie, podejmować kluczowe decyzje, wprowadzać biznes na wyższy poziom – potrzebujemy zbudować w sobie poczucie stabilności i mieć zestaw narzędzi, który pozwoli nam czuć się dobrze w każdych warunkach.

Dlatego stworzyłam Program Corporate Wellbeing “Feel Good and Thrive”, który pozwala firmom w innowacyjny sposób zadbać o swoich pracowników.
Holistyczne podejście do funkcjonowania człowieka, z jakim zapoznaję jego uczestników, pomaga im:


W ramach programu, oferuję zarówno sesje holistycznego coachingu indywidualnego, spotkania i webinary grupowe, jak i praktyczne warsztaty online i offline. Zależnie od potrzeb Twoich i Twojej Firmy, mogę pracować jednocześnie grupowo z całymi zespołami oraz indywidualnie z kierownikami, managerami i zarządem, wspierając całą organizację w tworzeniu kultury zorientowanej na Ludzi i ich Rozwój.

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi. Jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. ​Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane tutaj.
Wybierz swoją walutę
EUR Euro